O nás

Penzión Katka v Čičmanoch je typickým zariadením vidieckeho turizmu určeného jednak na rekreáciu rodinného charakteru, ako aj pre menšie skupiny uprednostňujúce tiché a čisté prostredie, domácu kuchyňu a priateľskú rodinnú atmosféru.

Ponúkame ubytovanie v  maľovanej drevenici v centre historickej časti dedinky,v novo zariadených dvoj, troj, štvor-posteľových izbách so spoločným vstupom, kde sa nachádza kuchyňa a obývačka určená pre tieto 3 izby.  Drevenica je postavená v charakteristickom čičmanskom štýle s plným sociálnym vybavením.Ďalej máme k dispozícii apartman pre 6 osôb, nachádzajú sa v ňom dve izby /4-lôžková, 2-lôžková/, TV, vaňa, wc ,chladnička, kanvica.

Okrem ubytovania poskytuje penzión aj stravovacie služby s možnosťou voľby raňajok, polopenzie, či plnej penzie.Reštaurácia je otvorená denne. Penzión je svojou rodinnou atmosférou vhodný aj pre organizovanie seminárov alebo jazykových kurzov s menším počtom účastníkov. K dispozícii návštevníkom slúži predajňa suvenírov, letná terasa s predajom zmrzliny, spoločenská miestnosť s televízorom, sauna, možnosť zapožičania spoločenských hier.  Našim hosťom je k dispozícii bezplaté WiFi.

Fotogaléria